ŠIRVINTŲ LAURYNO STUOKOS-GUCEVIČIAUS GIMNAZIJA

Praneškite apie korupciją

Nuorodos

Įrašai

Ia klasė

Ib klasė

Ic klasė

IIa klasė

IIb klasė

IIc klasė

IId klasė

IIIa klasė

IIIb klasė

IIIc klasė

IIId klasė

IVa klasė

IVb klasė

IVc klasė

 

Ia klasė, klasės vadovė Daiva Erslavienė

  1. Adomavičius Ernestas
  2. Ašebergaitė Karina
  3. Baronas Laisvydas
  4. Bilotas Tadas
  5. Grybauskaitė Gabija
  6. Gudanas Norbertas
  7. Jasaitis Daniel
  8. Jastremskaitė Kamilė
  9. Jonikaitė Milda
  10. Kaminskis Slavomiras
  11. Kaupas Mantas
  12. Klimas Nedas
  13. Lisauskaitė Vytautė
  14. Lisauskas Vytenis
  15. Markevičiūtė Martyna
  16. Miliukas Gustas
  17. Raišytė Ineta
  18. Savka Irmantas
  19. Špokaitė Žygimantė
  20. Urbonavičiūtė Karolina
  21. Vaitkūnas Mantas
  22. Vidauskis Matas
  23. Viltovskaja Emilija
  24. Vitkauskas Paulius
  25. Zaruba Rokas

 

Ib klasė, klasės vadovė Ieva Vidauskienė

  1. Aleksandravičius Titas
  2. Asteikaitė Milena
  3. Bagdžiūnaitė Evelina
  4. Baginavičius Aidis
  5. Barauskas Kostas
  6. Bareckas Valentinas
  7. Dapkutė Viktorija
  8. Dūda Dominykas
  9. Giedra Rytis
  10. Karaliūnas Rokas
  11. Kašėtaitė  Kotryna
  12. Kisieliūtė Goda
  13. Lebedinskaitė Austėja
  14. Leiga Karolis
  15. Liesys Dovydas
  16. Mažulis Vilius
  17. Miliukas Danius
  18. Petkevičiūtė Miglė
  19. Raupelis Dovydas
  20. Tamošiūnaitė Ema
  21. Terechovas Nojus
  22. Vaičiūnas Aironas
  23. Vaidakaitė Samanta
  24. Valavičius Augustas
  25. Voveris Lukas

Ic klasė, klasės vadovė Edita Rutkauskienė

  1. Ališauskas Gytis
  2. Bakšanskytė Rugilė
  3. Barovskis Laurynas
  4. Blažys Justinas
  5. Jasiulionytė Gabija
  6. Katinas Eimantas
  7. Kibelis Rokas
  8. Krūminaitė Sandra
  9. Lisauskas Vytenis
  10. Mažulytė Karina
  11. Micka Augustas
  12. Mickevičiūtė Rusnė
  13. Petuškaitė Rugilė
  14. Radžiūnas Mantas
  15. Savickij Edvinas
  16. Sedleckaitė Justina
  17. Šeduikis Robertas
  18. Šimonytė Justė
  19. Tomašunaitė Akvilė
  20. Urbonavičiūtė Karolina
  21. Valašinskas Lukas
  22. Velička Laurynas
  23. Vercinskaitė Gabija
  24. Vinčaitė Paulė

 

IIa klasė, klasės vadovė Violeta Geigalienė

  1. Bilotas Lukas
  2. Bulonas Faustas
  3. Dailidžionytė Toma
  4. Eigelytė Ieva
  5. Golcas Karolis
  6. Kanapeckas Ernestas
  7. Kračiūtė Sonata
  8. Krupauskaitė Roberta
  9. Lavrinovič Ernestas
  10. Martinkėnas Ervinas
  11. Masiulionis Lukas
  12. Mateikaitė Kamilė
  13. Muleronka Deividas
  14. Romancevas Arnas
  15. Rutkauskaitė Akvilė
  16. Stanišauskas Arminas
  17. Sterbavičius Kristupas
  18. Šarmavičiūtė Viltė
  19. Šimonis Mantas
  20. Tamašauskas Džiugas
  21. Taraškutė Toma
  22. Vaitkevičiūtė Giedrė
  23. Voleišo Evelina

IIb klasė, klasės vadovė Audronė Balčiūnaitė

  1. Abeliūnaitė Gabija Marija
  2. Aliukonytė Viktorija
  3. Bagočiūnaitė Jelena
  4. Bankauskaitė Martyna
  5. Baravykaitė Augustė
  6. Bilotas Stasys
  7. Dvilevičius Edgaras
  8. Garbatavičius Arnas
  9. Gudanas Deividas
  10. Jakubickaitė Austėja
  11. Kašėta Ernestas
  12. Kuznecovas Tautvydas
  13. Lisauskas Matas
  14. Mackelaitė Augustina
  15. Perednytė Miglė
  16. Pumputytė Paulina
  17. Radzevičiūtė Eglė
  18. Radzivanas Arūnas
  19. Savickas Renaldas
  20. Strazdas Rimvydas
  21. Usavičius Modestas
  22. Vaitkūnaitė Kotryna

 

 

IIc klasė, klasės vadovė Daiva Piškinienė

  1. Baronas Aironas
  2. Bartusevičiūtė Audinga
  3. Dapkutė Aušra
  4. Dūda Lukas
  5. Griškevičius Arnas
  6. Jefimova Viktorija
  7. Kanapienytė Ugnė
  8. Kojytė Donata
  9. Lisauskaitė Gabija
  10. Marčiulaitis Normanas
  11. Martinėlis Julius
  12. Pakštytė Gintarė
  13. Pilka Nojus
  14. Pivoraitė Ieva
  15. Radžiūnas Domas
  16. Romaškaitė Kamilė
  17. Sapronaitė Sandra
  18. Stakauskas Nojus
  19. Šarkaitė Erika
  20. Tolkan Dovydas
  21. Visockaitė Martyna
  22. Zokas Kornelijus

IId klasė, klasės vadovė Jūratė Griškevičienė

  1. Aleksejevaitė Laura
  2. Andronavičiūtė Greta
  3. Baranauskas Vilius
  4. Bareika Daniel
  5. Buteikytė Kornelija
  6. Čereškaitė Karolina
  7. Dalinkevičius Saulius
  8. Grinytė Liveta
  9. Krivkaitė Akmė
  10. Maciulevičiūtė Gintarė
  11. Markūnaitė Audronė
  12. Mikšta Domantas
  13. Raišytė Gabija
  14. Romaška Deividas
  15. Smažinas Augustas
  16. Stankevičiūtė Kamilė
  17. Striško Evaldas
  18. Stundžiaitė Samanta
  19. Subačius Šarūnas
  20. Šamarinas Danelis
  21. Voskan Augustinas

IIIa klasė, klasės vadovė Laimutė Kalesnykaitė

  1. Abromavičiūtė Iveta
  2. Bakasėnas Egidijus
  3. Barbaravičiūtė Toma
  4. Bareckaitė Sandra
  5. Bartašiūtė Gabija
  6. Blusevičiūtė Austė
  7. Chmeliauskas Kostas
  8. Čigas Rytis
  9. Gasparavičius Rytis
  10. Iljeitytė Norvilė
  11. Juodis Audrius
  12. Klevičius Lukas
  13. Kojala Lukas
  14. Lapinskaitė Dovilė
  15. Lebedinskas Almas
  16. Micka Karolis
  17. Milaševaitė Ingrida
  18. Pimpis Reigardas
  19. Poškutė Marta
  20. Rutkauskaitė Justė
  21. Stankevičiūtė Deimantė
  22. Stundys Lukas
  23. Trimonytė Vaiva
  24. Vaičelytė Lukrecija
  25. Vinciūnaitė Gabrielė

 

IIIb klasė, klasės vadovė Renata Žygienė

  1. Aleksandravičiūtė Deivė
  2. Ališauskas Linas
  3. Babrauskas Pijus
  4. Barilo Markas
  5. Bartulytė Ieva
  6. Bobrovska Justina
  7. Dalinkevičius Andrius
  8. Dapkutė Rasa
  9. Gridziuškaitė Greta
  10. Griškevičiūtė Karolina
  11. Janukaitis Lukas
  12. Junevičiūtė Agnė
  13. Kavaliauskas Lukas
  14. Keliotis Arminas
  15. Krivickaitė Laura
  16. Masiukaitė Simona
  17. Mingėla Karolis
  18. Pospešinskaja Erika
  19. Sinkievičiūtė Ligita
  20. Suchockaitė Gabija
  21. Turlinskaitė Igneta
  22. Visockas Artūras
  23. Zitikaitė  Miglė
  24. Žiedavainytė Miglė

IIIc klasė, klasės vadovė Edita Šidlauskienė

  1. Bilotas Mantautas
  2. Blusevičius Linas
  3. Blusevičiūtė Erika
  4. Bukartas Arnas
  5. Čiakas Arnas
  6. Dinda Normantas
  7. Griškevičiūtė Greta
  8. Gudanaitė Dominika
  9. Jadzevičius Edgaras
  10. Jočytė Karolina
  11. Jurevičius Gustas
  12. Kaminskis Danielius
  13. Kavoliūnaitė Guoda
  14. Lisauskaitė Paulina
  15. Miknevičiūtė Silvija
  16. Motiejūnaitė Elinga
  17. Paliulis Airidas
  18. Rinkevičius Gabrielius
  19. Surgelaitė Audinga
  20. Šutiuk Viktorija
  21. Vinckevičius Edgaras
  22. Vitkauskaitė Gintautė
  23. Vyšniauskas Lukas

IIId klasė, klasės vadovė Irena Žarnauskienė

  1. Aleknavičius Laimonas
  2. Barauskaitė Erika
  3. Besonovaitė Veronika
  4. Brivinskaitė Toma
  5. Buinickaitė Akvilė
  6. Dembovskis Dominykas
  7. Grinkevičius Edvinas
  8. Jakubickaitė Kamilė
  9. Karickaitė Karolina
  10. Kazlauskas Silvestras
  11. Lukša Tautvydas
  12. Matulytė Eglė
  13. Mažeika Ignas
  14. Mažuika Paulius
  15. Miliukaitė Gabrielė
  16. Plačakytė Greta
  17. Pociūtė Eglė
  18. Pūraitė Julija
  19. Pūras Simonas
  20. Pusvaškis Lukas
  21. Savickas Rokas
  22. Šimkaitis Augustinas
  23. Tamašauskas Mažvydas
  24. Verkauskas Lukas

 

IVa klasė, klasės vadovė Nomeda Drazdienė

  1. Arlauskaitė Gabrielė
  2. Asteika Matas
  3. Četrauskaitė Miglė
  4. Duchnevičius Linas
  5. Gelūnas Eimantas
  6. Grigorjev Gabriel
  7. Kankevičius Arnas
  8. Katinaitė Loreta
  9. Kiaušinis Mantas
  10. Kračius Arvydas
  11. Kulševičiūtė Laura
  12. Lebenko Laurynas
  13. Malinauskaitė Soneta
  14. Mateika Gytis
  15. Medutytė Asta
  16. Mikučionytė Monika
  17. Pivoras Žygimantas
  18. Sakalauskaitė Saulė
  19. Sapitavičius Andrius
  20. Saveikis Emilijus
  21. Sirnickaitė Monika
  22. Strazdas Erikas
  23. Šarka Lukas
  24. Žukauskaitė Erika
  25. Žukauskas Lukas

 

IVb klasė, klasės vadovė Loreta Skardžiuvienė

  1. Andrukaitytė Dovilė
  2. Babrauskas Ignas
  3. Balsevičiūtė Daina
  4. Bilotas Laurynas
  5. Cikanavičius Lukas
  6. Eigelis Norbertas
  7. Grickevičius Jomantas
  8. Grinytė Gabrielė
  9. Ivanauskas Eimantas
  10. Jankauskaitė Ieva
  11. Jurkūnaitė Gabija
  12. Kalesnykaitė Evelina
  13. Kavaliukaitė Justina
  14. Kojis Tautvydas
  15. Kuosaitė Radvilė
  16. Kuznecovas Aertonas
  17. Matvejevaitė Viktorija
  18. Ožiūnas Dovydas
  19. Ragauskaitė Toma
  20. Savickaitė Miglė
  21. Sližauskaitė Brigita
  22. Surgelaitė Lina
  23. Šimelis Lukas
  24. Štikanas Rokas
  25. Tumaš Karina
  26. Urbanavičiūtė Radvilė
  27. Usonis Daumantas
  28. Zmejauskas Arnas

 

IVc klasė, klasės vadovė Danutė Vilkienė

  1. Četrauskaitė Gintarė
  2. Četrauskas Irmantas
  3. Džiovalas Edgaras
  4. Grybauskas Lukas
  5. Gujis Laurynas
  6. Jakubickas Auridas
  7. Jakubickis Valentinas
  8. Jankauskas Eimantas
  9. Jarmalytė Miglė
  10. Jočytė Goda
  11. Kamilevičiūtė Katalina
  12. Kazlauskaitė Milda
  13. Kisieliūtė Kamilė
  14. Lipinskas Domantas
  15. Lukoševičiūtė Karolina
  16. Murauskaitė Gintarė
  17. Narbuntaitė Diana
  18. Paciūnaitė Akvilė
  19. Pilkauskaitė Solveiga
  20. Pumputis Eligijus
  21. Radžiūnas Arminas
  22. Runevičiūtė Orinta
  23. Sinkaitė Indrė
  24. Staniūnaitė Giedrė
  25. Šmigelskaitė Karolina
  26. Vasilionkaitė Emilija
  27. Vyšniauskas Gražvydas
  28. Zavackaitė Aida
  29. Žukauskaitė Agnė