ŠIRVINTŲ LAURYNO STUOKOS-GUCEVIČIAUS GIMNAZIJA

Pamokų laikas

1 pamoka 8.00–8.45

2 pamoka 8.55–9.40

3 pamoka 9.55–10.40

4 pamoka 11.00–11.45

5 pamoka 12.05–12.50

6 pamoka 13.00–13.45

7 pamoka 13.55–14.40

8 pamoka 14.50–15.35

Praneškite apie korupciją

Nuorodos

Mokyklos buvusių mokinių galerija „Drąsinkime ateitį“

Reikėjo berniukui padangių gilių...

Nenoriu dirbti ofise. Noriu pakeliauti. Noriu lankstaus darbo grafiko ir solidaus darbo užmokesčio. Noriu gražiausio vaizdo pro ofiso langą... Apie tai ir daugelį kitų dalykų svajoja kiekvienas žmogus. Ir ši svajonė gali išsipildyti, jeigu labai to norite arba norite kitiems įrodyti, kad galite tai pasiekti. Gyvas to pavyzdys — gegužės 9 d. gimnazijoje apsilankęs ir su mokiniais susitikęs Aurimas Pukanasis. Tai — VGTU universitete piloto profesiją įgijęs, buvęs mūsų gimnazistas, o dabar — lietuviškų avialinijų „Small Planet Airlines“, Airbus A320 pilotas.

Susitikimo metu Aurimas prisipažino, kad tapti pilotu norėjo dar mokyklos suole. Gerai jį pažinojusiems draugams nebuvo staigmena, kai sužinojo, kur jis įstojo ir ką studijuoja. Aurimas papasakojo apie tai, ko reikia norint būti pilotu, kaip juo tapti, kaip skrenda lėktuvas ir dar daug kitų įdomybių.

Projekto „Drąsinkime ateitį“ informacija


 

Fotografijų parodos ,,Mes – Gyvi“ atidarymas

Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje vyko kraštiečio Simo Glumbako pirmasis autorinis fotografijų parodos atidarymas.

„Mano vardas Simas. Daug kam aš esu draugas, kai kam sūnus, kai kam žentas, kai kam vyras, kitiems eilinis nepažįstamasis. Mes visi esam kažkam kažkas, tačiau kiekvienas esam žmogus. Kiekvienas esam unikalus savo savybėmis ir savo istorija. Taip pat ir aš. Tačiau nepristatinėsiu savo unikalumo. Vietoje to, pasistengsiu atskleisti savo požiūrį į mus supančią aplinką. Pasistengsiu, kad praregėtumėte mano akimis“, – tokiais žodžiais save apibūdina fotografas.

Ir mes visi galime tam pritarti. Jo žodžiuose alsuoja tiesa apie kiekvieno iš mūsų prigimtį, būtį ir egzistavimą. Ar mes iš tiesų Simo Glumbako fotografijose galime pamatyti taip, kaip mato pats autorius? O gal vis tik mes galime pamatyti ir dar daugiau, kažko tokio kas artima būtent mums, kiekvienam atskirai.

Simo Glumbako fotografijos turi savo istoriją, kiekviena kažką pasakoja tik reikia sustoti, atidžiau pasižiūrėti ir tikiu, tikrai pamatysime, tai, ko nematėme ir pajusime tai, ko nepajutome, kaip apie tai pasakė pats nuotraukų autorius.

Fotografijų autorių pasveikinti ir pasidžiaugti jo darbais susirinko visas būrys artimųjų. Negalėjau nepastebėti kokiu kuklumu ir paprastumu, ir nuoširdumu šviečia Simo veidas, toks pat paslaptingas, kaip ir kiekviena jo padaryta nuotrauka.

Smagu, kad mūsų kraštietis Simas Glumbakas padovanojo mūsų visų akims, širdžiai ir sielai dalį savęs – perteikdamas tai  nuotraukose, su tikra ir iškalbinga istorija.

Fotografijų paroda „Mes – Gyvi“ Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki birželio 1 d. Maloniai kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti, pasidžiaugti jauno fotografo darbais, nes kai mūsų nuoširdus džiaugsmas paliečia kitą žmogų, gera ir jam ir mums patiems.

Širvintų r. sav. Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos informacija


„Auksinės minutės“

Sausio 29-31 dienomis ši nuostabi komanda dirbs mūsų gimnazijoje.  Labai didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų buvusios mokinės Elijos Januškevičiūtės iniciatyva!


 

Susitikimas su Donatu Lučiūnu
Lapkričio 24 d. su gimnazistais susitiko buvęs mokinys, MB „Tvirtas baitas“ / toughlex vienas iš įkūrėjų Donatas Lučiūnas.


 

Susitikimas su Simonu Lisausku

 

Lapkričio 23 d. IIa ir IId klasių ekonomikos pamokose dalyvavo buvęs gimnazijos mokinys Simonas Lisauskas, AB „Lietuvos draudimas“ Pietų regiono vadovas.
Mokiniams papasakojo apie draudimą, teikiamas paslaugas ir kokios perspektyvos laukia ateityje. Papasakojo apie pramonės revoliuciją, supažindino, kokios specialybės ateityje gali visiškai išnykti.


 

Susitikimas su Tadu Vidmantu